doorgaan naar hoofdinhoud

nationale interclubs 2021 - 2022

schrijf je in op onze mailinglijst

Na de mooie uitslagen uit de vorige ronde was het zaak de lijn door te trekken. Alle teams op verplaatsing en de vierde ploeg bye. Team 1 zakte af naar het mekka van het Belgische schaken in Gent: KGSRL, de enige club met een eigen huis. De twee ploegen in vierde afdeling maakten relatief verre verplaatsingen, naar Jurbise en Zottegem. En voor alle ploegen gold: dit werd een stevige test. Hoogconjunctuur blijft aanhouden Door de...

lees meer »

6-0, 6-0, 6-0, 6-0… Tegen de jongelui uit Mons hadden we in september in de uitgestelde tiende IC-ronde van voor covid nog 3-3 gelijkgespeeld. Nu was het echter voor echt en bovendien speelden we met onze typeploeg. Welnu, voor Mons was de berg veel te hoog. Met een flinke 6-0-pandoering trokken ze weer huiswaarts. 1-5 in de eerste ronde, 6-0 in de tweede. In de archieven moeten we al tot het IC-seizoen 2003-2004 teruggaan om...

lees meer »

Na de miraculeuze redding van Dworp 1 en de al even wonderbaarlijke promotie naar vierde van twee Dworp-teams tijdens de lang uitgerekte covid-editie van de interclubcompetitie die in 2019 begon, gingen we afgelopen zondag fris en monter (als een chocoladeklonter) opnieuw van start. Met vier ploegen alstublieft. Dworp heeft de covid-kater doorgespoeld met ouwe klare en beschikt ook over een brandnew lokaal, ‘t Oud Kasteel in Essenbeek. Als een mes door de boter… Met enige...

lees meer »

uitslagen nic op de site van de kbsb

uitslagen nic op de site van de kbsb

uitslagen nic op de site van de kbsb

uitslagen nic op de site van de kbsb

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 2228 Dworp 1548 Caissa Europe 121-11-2021
120621Vanderwaeren, Serge20911-060726De Le Court, Lucas1909
242706Van Hoofstat, Tom20501-013445Godart, Dorian1871
329343Spaens, Kjell20041-014365Guerit, Justin1903
462766Verrijken, Geert19781-060517Marchal, Laurent1816
59954Lot, Diederik19771-021465Vrancianu, Vladimir-Gabri1762
621881Denys, Frank18971-070157Kopijka, Olivier1495
< 2000 >6-0< 1793 >
ronde 1239 Boitsfort 2228 Dworp 124-10-2021
191847Hody, Pierre20200.5-0.520621Vanderwaeren, Serge2091
243036Jourdain, Jean-Francois19780-142706Van Hoofstat, Tom2050
397109Paul, Bernard18780.5-0.562766Verrijken, Geert1978
450113Canneel, Daniel18710-19954Lot, Diederik1977
514565Hanzl, Tadeas18390F-1F21881Denys, Frank1897
692312Macai, Ioan18210-128606Boutchon, Gaston1878
< 1901 >1.0-5.0< 1979 >

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 2228 Dworp 2961 Braine Echecs 121-11-2021
176325Pletinckx, Eddy17491-058548Micic, Snezana2078
2655De Bosscher, Peter18160-186282Dethy, David1989
331348Malfliet, Bernard17401-039225Putnik, Slobodan1847
476317Cornelis, Eric16560-116658Assaf, Georges1691
< 1740 >2-2< 1901 >
ronde 1525 CELB Anderlues 1228 Dworp 224-10-2021
155115Jadoul, Michel23481-076325Pletinckx, Eddy1749
210295Henrotte, Corentin18311-0655De Bosscher, Peter1816
373695Marchiano, Marco18200-134584De Reymaeker, Walter1874
456871Castellana, Michael16850-131348Malfliet, Bernard1740
< 1921 >2-2< 1795 >

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 2228 Dworp 3471 Wachtebeke 321-11-2021
139101Van Hoofstat, Sam18321-013870Lahousse, Wouter1762
234584De Reymaeker, Walter18741-016971Karlioglu, Boran1501
348721Baert, Yves14841-015665Ooms, Kylion1410
421680Wilmots, Yentl01-019066Depickere, Yari1230
< 1730 >4-0< 1476 >
ronde 1261 Opwijk 2228 Dworp 324-10-2021
151578Van Peer, Cedric19830.5-0.539101Van Hoofstat, Sam1832
233481Meskens, Stephan18820.5-0.531682Van De Velde, Filip1747
314835Koornstra, Robbert-Jan17781-048721Baert, Yves1484
410344Van Zeebroeck, Sam18071-021680Wilmots, Yentl0
< 1863 >3.0-1.0< 1688 >

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 2228 Dworp 4961 Braine Echecs 321-11-2021
117733Palmans, Niels15121-019635Simeons, Jean0
264611Taleb, Mohamad14550F-1F16316Lepoutre, Florian1201
312750Laureys, Mats01-017266Dymkin, Lev1181
422735Dierick, Aaron00-121550Noel, Julien0
< 1484 >2-2< 1191 >
ronde 1525 CELB Anderlues 3228 Dworp 424-10-2021
112730Meulenyzer, Alan15941-017733Palmans, Niels1512
298146Henrotte, Christian15960.5-0.512750Laureys, Mats0
318828Wuillaume, Nathan15081-012702Lerinckx, Sander0
416002Navez, Alice14140.5-0.517614Vanrossum, Matthias0
< 1528 >3.0-1.0< 1512 >

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 124-10-2021
1244 Brussels CC 2-501 CRE Charlerloi 23.5-2.5
2209 The Belgian CC Anderlecht 2-541 Leuze-en-Hainaut 12.5-3.5
3239 Boitsfort 2-228 Dworp 11-5
4548 Caïssa Europe Mons 1-230 Leuven Centraal 23-3
5401 K Gentse SRL 4-909 Philippeville 14-2
6244 Brussels CC 1-278 Pantin 12.5-3.5
ronde 221-11-2021
1278 Pantin 1-244 Brussels CC 23.5-2.5
2909 Philippeville 1-244 Brussels CC 11.5-4.5
3230 Leuven Centraal 2-401 K Gentse SRL 42.5-3.5
4228 Dworp 1-548 Caïssa Europe Mons 16-0
5541 Leuze-en-Hainaut 1-239 Boitsfort 22.5-3.5
6501 CRE Charlerloi 2-209 The Belgian CC Anderlecht 23.5-2.5
ronde 305-12-2021
1244 Brussels CC 2-209 The Belgian CC Anderlecht 24-2
2239 Boitsfort 2-501 CRE Charlerloi 25.5-0.5
3548 Caïssa Europe Mons 1-541 Leuze-en-Hainaut 12.5-3.5
4401 K Gentse SRL 4-228 Dworp 12-4
5244 Brussels CC 1-230 Leuven Centraal 23.5-2.5
6278 Pantin 1-909 Philippeville 14-2
ronde 419-12-2021
1909 Philippeville 1-244 Brussels CC 2-
2230 Leuven Centraal 2-278 Pantin 1-
3228 Dworp 1-244 Brussels CC 1-
4541 Leuze-en-Hainaut 1-401 K Gentse SRL 4-
5501 CRE Charlerloi 2-548 Caïssa Europe Mons 1-
6209 The Belgian CC Anderlecht 2-239 Boitsfort 2-
ronde 516-01-2022
1244 Brussels CC 2-239 Boitsfort 2-
2548 Caïssa Europe Mons 1-209 The Belgian CC Anderlecht 2-
3401 K Gentse SRL 4-501 CRE Charlerloi 2-
4244 Brussels CC 1-541 Leuze-en-Hainaut 1-
5278 Pantin 1-228 Dworp 1-
6909 Philippeville 1-230 Leuven Centraal 2-
ronde 630-01-2022
1230 Leuven Centraal 2-244 Brussels CC 2-
2228 Dworp 1-909 Philippeville 1-
3541 Leuze-en-Hainaut 1-278 Pantin 1-
4501 CRE Charlerloi 2-244 Brussels CC 1-
5209 The Belgian CC Anderlecht 2-401 K Gentse SRL 4-
6239 Boitsfort 2-548 Caïssa Europe Mons 1-
ronde 713-02-2022
1244 Brussels CC 2-548 Caïssa Europe Mons 1-
2401 K Gentse SRL 4-239 Boitsfort 2-
3244 Brussels CC 1-209 The Belgian CC Anderlecht 2-
4278 Pantin 1-501 CRE Charlerloi 2-
5909 Philippeville 1-541 Leuze-en-Hainaut 1-
6230 Leuven Centraal 2-228 Dworp 1-
ronde 820-02-2022
1228 Dworp 1-244 Brussels CC 2-
2541 Leuze-en-Hainaut 1-230 Leuven Centraal 2-
3501 CRE Charlerloi 2-909 Philippeville 1-
4209 The Belgian CC Anderlecht 2-278 Pantin 1-
5239 Boitsfort 2-244 Brussels CC 1-
6548 Caïssa Europe Mons 1-401 K Gentse SRL 4-
ronde 913-03-2022
1244 Brussels CC 2-401 K Gentse SRL 4-
2244 Brussels CC 1-548 Caïssa Europe Mons 1-
3278 Pantin 1-239 Boitsfort 2-
4909 Philippeville 1-209 The Belgian CC Anderlecht 2-
5230 Leuven Centraal 2-501 CRE Charlerloi 2-
6228 Dworp 1-541 Leuze-en-Hainaut 1-
ronde 1027-03-2022
1541 Leuze-en-Hainaut 1-244 Brussels CC 2-
2501 CRE Charlerloi 2-228 Dworp 1-
3209 The Belgian CC Anderlecht 2-230 Leuven Centraal 2-
4239 Boitsfort 2-909 Philippeville 1-
5548 Caïssa Europe Mons 1-278 Pantin 1-
6401 K Gentse SRL 4-244 Brussels CC 1-
ronde 1124-04-2022
1244 Brussels CC 1-244 Brussels CC 2-
2278 Pantin 1-401 K Gentse SRL 4-
3909 Philippeville 1-548 Caïssa Europe Mons 1-
4230 Leuven Centraal 2-239 Boitsfort 2-
5228 Dworp 1-209 The Belgian CC Anderlecht 2-
6541 Leuze-en-Hainaut 1-501 CRE Charlerloi 2-

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 124-10-2021
1514 Montigny-Fontaine 2-902 CE Sambrevillois 10.5-3.5
2952 Wavre 2-601 CRE Liège EL 31.5-2.5
3525 CELB Anderlues 1-228 Dworp 22-2
4961 Braine Echecs 1-548 Caïssa Europe Mons 22.5-1.5
5551 HCC Jurbise 1-511 Echiquier du Centre 12-2
6901 Namur 3-278 Pantin 22-2
ronde 221-11-2021
1278 Pantin 2-514 Montigny-Fontaine 23.5-0.5
2511 Echiquier du Centre 1-901 Namur 33.5-0.5
3548 Caïssa Europe Mons 2-551 HCC Jurbise 11.5-2.5
4228 Dworp 2-961 Braine Echecs 12-2
5601 CRE Liège EL 3-525 CELB Anderlues 11.5-2.5
6902 CE Sambrevillois 1-952 Wavre 23-1
ronde 305-12-2021
1514 Montigny-Fontaine 2-952 Wavre 22-2
2525 CELB Anderlues 1-902 CE Sambrevillois 11.5-2.5
3961 Braine Echecs 1-601 CRE Liège EL 33-1
4551 HCC Jurbise 1-228 Dworp 23.5-0.5
5901 Namur 3-548 Caïssa Europe Mons 22-2
6278 Pantin 2-511 Echiquier du Centre 11-3
ronde 419-12-2021
1511 Echiquier du Centre 1-514 Montigny-Fontaine 2-
2548 Caïssa Europe Mons 2-278 Pantin 2-
3228 Dworp 2-901 Namur 3-
4601 CRE Liège EL 3-551 HCC Jurbise 1-
5902 CE Sambrevillois 1-961 Braine Echecs 1-
6952 Wavre 2-525 CELB Anderlues 1-
ronde 516-01-2022
1514 Montigny-Fontaine 2-525 CELB Anderlues 1-
2961 Braine Echecs 1-952 Wavre 2-
3551 HCC Jurbise 1-902 CE Sambrevillois 1-
4901 Namur 3-601 CRE Liège EL 3-
5278 Pantin 2-228 Dworp 2-
6511 Echiquier du Centre 1-548 Caïssa Europe Mons 2-
ronde 630-01-2022
1548 Caïssa Europe Mons 2-514 Montigny-Fontaine 2-
2228 Dworp 2-511 Echiquier du Centre 1-
3601 CRE Liège EL 3-278 Pantin 2-
4902 CE Sambrevillois 1-901 Namur 3-
5952 Wavre 2-551 HCC Jurbise 1-
6525 CELB Anderlues 1-961 Braine Echecs 1-
ronde 713-02-2022
1514 Montigny-Fontaine 2-961 Braine Echecs 1-
2551 HCC Jurbise 1-525 CELB Anderlues 1-
3901 Namur 3-952 Wavre 2-
4278 Pantin 2-902 CE Sambrevillois 1-
5511 Echiquier du Centre 1-601 CRE Liège EL 3-
6548 Caïssa Europe Mons 2-228 Dworp 2-
ronde 820-02-2022
1228 Dworp 2-514 Montigny-Fontaine 2-
2601 CRE Liège EL 3-548 Caïssa Europe Mons 2-
3902 CE Sambrevillois 1-511 Echiquier du Centre 1-
4952 Wavre 2-278 Pantin 2-
5525 CELB Anderlues 1-901 Namur 3-
6961 Braine Echecs 1-551 HCC Jurbise 1-
ronde 913-03-2022
1514 Montigny-Fontaine 2-551 HCC Jurbise 1-
2901 Namur 3-961 Braine Echecs 1-
3278 Pantin 2-525 CELB Anderlues 1-
4511 Echiquier du Centre 1-952 Wavre 2-
5548 Caïssa Europe Mons 2-902 CE Sambrevillois 1-
6228 Dworp 2-601 CRE Liège EL 3-
ronde 1027-03-2022
1601 CRE Liège EL 3-514 Montigny-Fontaine 2-
2902 CE Sambrevillois 1-228 Dworp 2-
3952 Wavre 2-548 Caïssa Europe Mons 2-
4525 CELB Anderlues 1-511 Echiquier du Centre 1-
5961 Braine Echecs 1-278 Pantin 2-
6551 HCC Jurbise 1-901 Namur 3-
ronde 1124-04-2022
1901 Namur 3-514 Montigny-Fontaine 2-
2278 Pantin 2-551 HCC Jurbise 1-
3511 Echiquier du Centre 1-961 Braine Echecs 1-
4548 Caïssa Europe Mons 2-525 CELB Anderlues 1-
5228 Dworp 2-952 Wavre 2-
6601 CRE Liège EL 3-902 CE Sambrevillois 1-

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 124-10-2021
1401 K Gentse SRL 7-418 Geraardsbergen 10-4
2460 Oudenaarde 1-417 Aalst 10-4
3261 Opwijk 2-228 Dworp 33-1
4471 Wachtebeke 3-432 Wetteren 32.5-1.5
5462 Zottegem 2-436 LSV-Chesspirant 21.5-2.5
6244 Brussels CC 3-278 Pantin 40-4
ronde 221-11-2021
1278 Pantin 4-401 K Gentse SRL 7-
2436 LSV-Chesspirant 2-244 Brussels CC 33-1
3432 Wetteren 3-462 Zottegem 20.5-3.5
4228 Dworp 3-471 Wachtebeke 34-0
5417 Aalst 1-261 Opwijk 22.5-1.5
6418 Geraardsbergen 1-460 Oudenaarde 13.5-0.5
ronde 305-12-2021
1401 K Gentse SRL 7-460 Oudenaarde 11-3
2261 Opwijk 2-418 Geraardsbergen 11-3
3471 Wachtebeke 3-417 Aalst 12-2
4462 Zottegem 2-228 Dworp 33-1
5244 Brussels CC 3-432 Wetteren 32-2
6278 Pantin 4-436 LSV-Chesspirant 21-3
ronde 419-12-2021
1436 LSV-Chesspirant 2-401 K Gentse SRL 7-
2432 Wetteren 3-278 Pantin 4-
3228 Dworp 3-244 Brussels CC 3-
4417 Aalst 1-462 Zottegem 2-
5418 Geraardsbergen 1-471 Wachtebeke 3-
6460 Oudenaarde 1-261 Opwijk 2-
ronde 516-01-2022
1401 K Gentse SRL 7-261 Opwijk 2-
2471 Wachtebeke 3-460 Oudenaarde 1-
3462 Zottegem 2-418 Geraardsbergen 1-
4244 Brussels CC 3-417 Aalst 1-
5278 Pantin 4-228 Dworp 3-
6436 LSV-Chesspirant 2-432 Wetteren 3-
ronde 630-01-2022
1432 Wetteren 3-401 K Gentse SRL 7-
2228 Dworp 3-436 LSV-Chesspirant 2-
3417 Aalst 1-278 Pantin 4-
4418 Geraardsbergen 1-244 Brussels CC 3-
5460 Oudenaarde 1-462 Zottegem 2-
6261 Opwijk 2-471 Wachtebeke 3-
ronde 713-02-2022
1401 K Gentse SRL 7-471 Wachtebeke 3-
2462 Zottegem 2-261 Opwijk 2-
3244 Brussels CC 3-460 Oudenaarde 1-
4278 Pantin 4-418 Geraardsbergen 1-
5436 LSV-Chesspirant 2-417 Aalst 1-
6432 Wetteren 3-228 Dworp 3-
ronde 820-02-2022
1228 Dworp 3-401 K Gentse SRL 7-
2417 Aalst 1-432 Wetteren 3-
3418 Geraardsbergen 1-436 LSV-Chesspirant 2-
4460 Oudenaarde 1-278 Pantin 4-
5261 Opwijk 2-244 Brussels CC 3-
6471 Wachtebeke 3-462 Zottegem 2-
ronde 913-03-2022
1401 K Gentse SRL 7-462 Zottegem 2-
2244 Brussels CC 3-471 Wachtebeke 3-
3278 Pantin 4-261 Opwijk 2-
4436 LSV-Chesspirant 2-460 Oudenaarde 1-
5432 Wetteren 3-418 Geraardsbergen 1-
6228 Dworp 3-417 Aalst 1-
ronde 1027-03-2022
1417 Aalst 1-401 K Gentse SRL 7-
2418 Geraardsbergen 1-228 Dworp 3-
3460 Oudenaarde 1-432 Wetteren 3-
4261 Opwijk 2-436 LSV-Chesspirant 2-
5471 Wachtebeke 3-278 Pantin 4-
6462 Zottegem 2-244 Brussels CC 3-
ronde 1124-04-2022
1244 Brussels CC 3-401 K Gentse SRL 7-
2278 Pantin 4-462 Zottegem 2-
3436 LSV-Chesspirant 2-471 Wachtebeke 3-
4432 Wetteren 3-261 Opwijk 2-
5228 Dworp 3-460 Oudenaarde 1-
6417 Aalst 1-418 Geraardsbergen 1-

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 124-10-2021
1514 Montigny-Fontaine 4-501 CRE Charlerloi 42-2
2952 Wavre 6-902 CE Sambrevillois 31.5-2.5
3525 CELB Anderlues 3-228 Dworp 43-1
4961 Braine Echecs 3-207 Les Deux Fous du Diogène 30.5-3.5
5Bye-551 HCC Jurbise 3-
6233 DZD Halle 2-549 Saint-Ghislain 23-1
ronde 221-11-2021
1549 Saint-Ghislain 2-514 Montigny-Fontaine 42-2
2551 HCC Jurbise 3-233 DZD Halle 21-3
3207 Les Deux Fous du Diogène 3-Bye-
4228 Dworp 4-961 Braine Echecs 32-2
5902 CE Sambrevillois 3-525 CELB Anderlues 31-3
6501 CRE Charlerloi 4-952 Wavre 63-1
ronde 305-12-2021
1514 Montigny-Fontaine 4-952 Wavre 64-0
2525 CELB Anderlues 3-501 CRE Charlerloi 44-0
3961 Braine Echecs 3-902 CE Sambrevillois 33.5-0.5
4Bye-228 Dworp 4-
5233 DZD Halle 2-207 Les Deux Fous du Diogène 33-1
6549 Saint-Ghislain 2-551 HCC Jurbise 30.5-3.5
ronde 419-12-2021
1551 HCC Jurbise 3-514 Montigny-Fontaine 4-
2207 Les Deux Fous du Diogène 3-549 Saint-Ghislain 2-
3228 Dworp 4-233 DZD Halle 2-
4902 CE Sambrevillois 3-Bye-
5501 CRE Charlerloi 4-961 Braine Echecs 3-
6952 Wavre 6-525 CELB Anderlues 3-
ronde 516-01-2022
1514 Montigny-Fontaine 4-525 CELB Anderlues 3-
2961 Braine Echecs 3-952 Wavre 6-
3Bye-501 CRE Charlerloi 4-
4233 DZD Halle 2-902 CE Sambrevillois 3-
5549 Saint-Ghislain 2-228 Dworp 4-
6551 HCC Jurbise 3-207 Les Deux Fous du Diogène 3-
ronde 630-01-2022
1207 Les Deux Fous du Diogène 3-514 Montigny-Fontaine 4-
2228 Dworp 4-551 HCC Jurbise 3-
3902 CE Sambrevillois 3-549 Saint-Ghislain 2-
4501 CRE Charlerloi 4-233 DZD Halle 2-
5952 Wavre 6-Bye-
6525 CELB Anderlues 3-961 Braine Echecs 3-
ronde 713-02-2022
1514 Montigny-Fontaine 4-961 Braine Echecs 3-
2Bye-525 CELB Anderlues 3-
3233 DZD Halle 2-952 Wavre 6-
4549 Saint-Ghislain 2-501 CRE Charlerloi 4-
5551 HCC Jurbise 3-902 CE Sambrevillois 3-
6207 Les Deux Fous du Diogène 3-228 Dworp 4-
ronde 820-02-2022
1228 Dworp 4-514 Montigny-Fontaine 4-
2902 CE Sambrevillois 3-207 Les Deux Fous du Diogène 3-
3501 CRE Charlerloi 4-551 HCC Jurbise 3-
4952 Wavre 6-549 Saint-Ghislain 2-
5525 CELB Anderlues 3-233 DZD Halle 2-
6961 Braine Echecs 3-Bye-
ronde 913-03-2022
1514 Montigny-Fontaine 4-Bye-
2233 DZD Halle 2-961 Braine Echecs 3-
3549 Saint-Ghislain 2-525 CELB Anderlues 3-
4551 HCC Jurbise 3-952 Wavre 6-
5207 Les Deux Fous du Diogène 3-501 CRE Charlerloi 4-
6228 Dworp 4-902 CE Sambrevillois 3-
ronde 1027-03-2022
1902 CE Sambrevillois 3-514 Montigny-Fontaine 4-
2501 CRE Charlerloi 4-228 Dworp 4-
3952 Wavre 6-207 Les Deux Fous du Diogène 3-
4525 CELB Anderlues 3-551 HCC Jurbise 3-
5961 Braine Echecs 3-549 Saint-Ghislain 2-
6Bye-233 DZD Halle 2-
ronde 1124-04-2022
1233 DZD Halle 2-514 Montigny-Fontaine 4-
2549 Saint-Ghislain 2-Bye-
3551 HCC Jurbise 3-961 Braine Echecs 3-
4207 Les Deux Fous du Diogène 3-525 CELB Anderlues 3-
5228 Dworp 4-952 Wavre 6-
6902 CE Sambrevillois 3-501 CRE Charlerloi 4-