doorgaan naar hoofdinhoud

nationale interclubs 2018 - 2019

schrijf je in op onze mailinglijst

dworp zendt zijn zonen uit. dat valt zelfs letterlijk te nemen. want de opstellers van de kalender hebben ons echt niet in de watten gelegd. in ronde 2 moest er een ploeg naar vlaanderen, een team naar wallonië en eentje naar brussel. faut le faire.

lees meer »

de koude dagen komen eraan en dus trekt het interclub-circus zich weer op gang. met ploegen in derde, vierde en vijfde afdeling is sk dworp in goeden doen. een record breken we evenwel niet. in het seizoen 2002-2003 had dworp drie teams in vierde en 31 jaar geleden waren het er zelfs vier: in derde en vierde en twee in vijfde. tellen we er anno nu de twee equipes van de zwarte dame bij dan zijn het hoe dan ook halse schaakhoogdagen. vijf ploegen! alstublieft.

lees meer »

uitslagen nic op de site van de kbsb

uitslagen nic op de site van de kbsb

uitslagen nic op de site van de kbsb

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 130-09-2018
1548 caissa europe 1-514 fontaine 33-3
2174 brasschaat 4-114 mechelen 23-3
3228 dworp 1-244 brussels 13-3
4521 tournai 1-226 europchess 22-4
5229 woluwe 1-417 aalst 12.5-3.5
6278 pantin 1-462 zottegem 35.5-0.5
ronde 207-10-2018
1462 zottegem 3-548 caissa europe 12-4
2417 aalst 1-278 pantin 11-5
3226 europchess 2-229 woluwe 15-1
4244 brussels 1-521 tournai 14.5-1.5
5114 mechelen 2-228 dworp 13-3
6514 fontaine 3-174 brasschaat 44.5-1.5
ronde 328-10-2018
1548 caissa europe 1-174 brasschaat 4-
2228 dworp 1-514 fontaine 3-
3521 tournai 1-114 mechelen 2-
4229 woluwe 1-244 brussels 1-
5278 pantin 1-226 europchess 2-
6462 zottegem 3-417 aalst 1-
ronde 418-11-2018
1417 aalst 1-548 caissa europe 1-
2226 europchess 2-462 zottegem 3-
3244 brussels 1-278 pantin 1-
4114 mechelen 2-229 woluwe 1-
5514 fontaine 3-521 tournai 1-
6174 brasschaat 4-228 dworp 1-
ronde 502-12-2018
1548 caissa europe 1-228 dworp 1-
2521 tournai 1-174 brasschaat 4-
3229 woluwe 1-514 fontaine 3-
4278 pantin 1-114 mechelen 2-
5462 zottegem 3-244 brussels 1-
6417 aalst 1-226 europchess 2-
ronde 603-02-2019
1226 europchess 2-548 caissa europe 1-
2244 brussels 1-417 aalst 1-
3114 mechelen 2-462 zottegem 3-
4514 fontaine 3-278 pantin 1-
5174 brasschaat 4-229 woluwe 1-
6228 dworp 1-521 tournai 1-
ronde 710-02-2019
1548 caissa europe 1-521 tournai 1-
2229 woluwe 1-228 dworp 1-
3278 pantin 1-174 brasschaat 4-
4462 zottegem 3-514 fontaine 3-
5417 aalst 1-114 mechelen 2-
6226 europchess 2-244 brussels 1-
ronde 824-02-2019
1244 brussels 1-548 caissa europe 1-
2114 mechelen 2-226 europchess 2-
3514 fontaine 3-417 aalst 1-
4174 brasschaat 4-462 zottegem 3-
5228 dworp 1-278 pantin 1-
6521 tournai 1-229 woluwe 1-
ronde 917-03-2019
1548 caissa europe 1-229 woluwe 1-
2278 pantin 1-521 tournai 1-
3462 zottegem 3-228 dworp 1-
4417 aalst 1-174 brasschaat 4-
5226 europchess 2-514 fontaine 3-
6244 brussels 1-114 mechelen 2-
ronde 1031-03-2019
1114 mechelen 2-548 caissa europe 1-
2514 fontaine 3-244 brussels 1-
3174 brasschaat 4-226 europchess 2-
4228 dworp 1-417 aalst 1-
5521 tournai 1-462 zottegem 3-
6229 woluwe 1-278 pantin 1-
ronde 1128-04/2019
1278 pantin 1-548 caissa europe 1-
2462 zottegem 3-229 woluwe 1-
3417 aalst 1-521 tournai 1-
4226 europchess 2-228 dworp 1-
5244 brussels 1-174 brasschaat 4-
6114 mechelen 2-514 fontaine 3-

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 130-09-2018
1607 ksk rochade 3-511 edc 12.5-1.5
2228 dworp 2-548 caissa europe 21.5-2.5
3541 leuze 1-525 anderlues 13.5-0.5
4239 boitsfort 2-952 wavre 22.5-1.5
5961 braine l'alleud 1-901 namur 33-1
6501 crec 3-909 philippeville 11-3
ronde 207-10-2018
1909 philippeville 1-607 ksk rochade 32-2
2901 namur 3-501 crec 32-2
3952 wavre 2-961 braine l'alleud 10-4
4525 anderlues 1-239 boitsfort 23-1
5548 caissa europe 2-541 leuze 12-2
6511 edc 1-228 dworp 21-3
ronde 328-10-2018
1607 ksk rochade 3-228 dworp 2-
2541 leuze 1-511 edc 1-
3239 boitsfort 2-548 caissa europe 2-
4961 braine l'alleud 1-525 anderlues 1-
5501 crec 3-952 wavre 2-
6909 philippeville 1-901 namur 3-
ronde 418-11-2018
1901 namur 3-607 ksk rochade 3-
2952 wavre 2-909 philippeville 1-
3525 anderlues 1-501 crec 3-
4548 caissa europe 2-961 braine l'alleud 1-
5511 edc 1-239 boitsfort 2-
6228 dworp 2-541 leuze 1-
ronde 502-12-2018
1607 ksk rochade 3-541 leuze 1-
2239 boitsfort 2-228 dworp 2-
3961 braine l'alleud 1-511 edc 1-
4501 crec 3-548 caissa europe 2-
5909 philippeville 1-525 anderlues 1-
6901 namur 3-952 wavre 2-
ronde 603-02-2019
1952 wavre 2-607 ksk rochade 3-
2525 anderlues 1-901 namur 3-
3548 caissa europe 2-909 philippeville 1-
4511 edc 1-501 crec 3-
5228 dworp 2-961 braine l'alleud 1-
6541 leuze 1-239 boitsfort 2-
ronde 710-02-2019
1607 ksk rochade 3-239 boitsfort 2-
2961 braine l'alleud 1-541 leuze 1-
3501 crec 3-228 dworp 2-
4909 philippeville 1-511 edc 1-
5901 namur 3-548 caissa europe 2-
6952 wavre 2-525 anderlues 1-
ronde 824-02-2019
1525 anderlues 1-607 ksk rochade 3-
2548 caissa europe 2-952 wavre 2-
3511 edc 1-901 namur 3-
4228 dworp 2-909 philippeville 1-
5541 leuze 1-501 crec 3-
6239 boitsfort 2-961 braine l'alleud 1-
ronde 917-03-2019
1607 ksk rochade 3-961 braine l'alleud 1-
2501 crec 3-239 boitsfort 2-
3909 philippeville 1-541 leuze 1-
4901 namur 3-228 dworp 2-
5952 wavre 2-511 edc 1-
6525 anderlues 1-548 caissa europe 2-
ronde 1031-03-2019
1548 caissa europe 2-607 ksk rochade 3-
2511 edc 1-525 anderlues 1-
3228 dworp 2-952 wavre 2-
4541 leuze 1-901 namur 3-
5239 boitsfort 2-909 philippeville 1-
6961 braine l'alleud 1-501 crec 3-
ronde 1128-04/2019
1501 crec 3-607 ksk rochade 3-
2909 philippeville 1-961 braine l'alleud 1-
3901 namur 3-239 boitsfort 2-
4952 wavre 2-541 leuze 1-
5525 anderlues 1-228 dworp 2-
6548 caissa europe 2-511 edc 1-

uitslagen nic op de site van de kbsb

ronde 130-09-2018
1961 braine l'alleud 3-201 creb 32-2
2228 dworp 3-114 mechelen 92-2
3233 dzd halle 1-244 brussels 61-3
4239 boitsfort 5-952 wavre 40.5-3.5
5229 woluwe 2-226 europchess 42-2
6278 pantin 6-207 2 fous diogène 23-1
ronde 207-10-2018
1207 2 fous diogène 2-961 braine l'alleud 32.5-1.5
2226 europchess 4-278 pantin 61.5-2.5
3952 wavre 4-229 woluwe 23.5-0.5
4244 brussels 6-239 boitsfort 53-1
5114 mechelen 9-233 dzd halle 13-1
6201 creb 3-228 dworp 32-2
ronde 328-10-2018
1961 braine l'alleud 3-228 dworp 3-
2233 dzd halle 1-201 creb 3-
3239 boitsfort 5-114 mechelen 9-
4229 woluwe 2-244 brussels 6-
5278 pantin 6-952 wavre 4-
6207 2 fous diogène 2-226 europchess 4-
ronde 418-11-2018
1226 europchess 4-961 braine l'alleud 3-
2952 wavre 4-207 2 fous diogène 2-
3244 brussels 6-278 pantin 6-
4114 mechelen 9-229 woluwe 2-
5201 creb 3-239 boitsfort 5-
6228 dworp 3-233 dzd halle 1-
ronde 502-12-2018
1961 braine l'alleud 3-233 dzd halle 1-
2239 boitsfort 5-228 dworp 3-
3229 woluwe 2-201 creb 3-
4278 pantin 6-114 mechelen 9-
5207 2 fous diogène 2-244 brussels 6-
6226 europchess 4-952 wavre 4-
ronde 603-02-2019
1952 wavre 4-961 braine l'alleud 3-
2244 brussels 6-226 europchess 4-
3114 mechelen 9-207 2 fous diogène 2-
4201 creb 3-278 pantin 6-
5228 dworp 3-229 woluwe 2-
6233 dzd halle 1-239 boitsfort 5-
ronde 710-02-2019
1961 braine l'alleud 3-239 boitsfort 5-
2229 woluwe 2-233 dzd halle 1-
3278 pantin 6-228 dworp 3-
4207 2 fous diogène 2-201 creb 3-
5226 europchess 4-114 mechelen 9-
6952 wavre 4-244 brussels 6-
ronde 824-02-2019
1244 brussels 6-961 braine l'alleud 3-
2114 mechelen 9-952 wavre 4-
3201 creb 3-226 europchess 4-
4228 dworp 3-207 2 fous diogène 2-
5233 dzd halle 1-278 pantin 6-
6239 boitsfort 5-229 woluwe 2-
ronde 917-03-2019
1961 braine l'alleud 3-229 woluwe 2-
2278 pantin 6-239 boitsfort 5-
3207 2 fous diogène 2-233 dzd halle 1-
4226 europchess 4-228 dworp 3-
5952 wavre 4-201 creb 3-
6244 brussels 6-114 mechelen 9-
ronde 1031-03-2019
1114 mechelen 9-961 braine l'alleud 3-
2201 creb 3-244 brussels 6-
3228 dworp 3-952 wavre 4-
4233 dzd halle 1-226 europchess 4-
5239 boitsfort 5-207 2 fous diogène 2-
6229 woluwe 2-278 pantin 6-
ronde 1128-04/2019
1278 pantin 6-961 braine l'alleud 3-
2207 2 fous diogène 2-229 woluwe 2-
3226 europchess 4-239 boitsfort 5-
4952 wavre 4-233 dzd halle 1-
5244 brussels 6-228 dworp 3-
6114 mechelen 9-201 creb 3-